Apie TTLA

2019 m. įkurtas Tarptautinis transporto ir logistikos aljansas vienija 23 didžiąsias šalies transporto ir logistikos įmones. Asociacijos narės – išskirtinai tarptautinio kelių transporto įmonės, veiklą vykdančios ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Azijos bei kituose regionuose.

Asociacijos tikslas – atstovauti visų Lietuvos vežėjų interesams nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, siekiant kryptingos reprezentacijos teisėkūros ir sprendimų priėmimo procesuose, taip pat aktyvaus įsitraukimo formuojant ir vykdant Lietuvos bei Europos Sąjungos transporto politiką.

Europos ir pasaulio ekonomikos kaitos tempai milžiniški, kurių kontekste tarptautinio kelių transporto sektorius susiduria ne tik su ekonominėmis, finansų, geopolitinėmis ir – kaip parodė pastarųjų metų patirtis – sveikatos krizėmis, bet taip pat ir su protekcionizmo apraiškomis. TTLA siekia maksimaliai sušvelninti galimas neigiamas šių iššūkių pasekmes Lietuvos įmonių konkurencingumui ir visai šalies ekonomikai, užtikrindamas tarptautinio kelių transporto kaip pažangaus, inovatyvaus, socialiai atsakingo ir aukščiausius aplinkosauginius standartus atitinkančio sektoriaus plėtrą.

Tikslas – TTLA narių ir viso Lietuvos transporto sektoriaus konkurencingumo stiprinimas vykdant dalykišką, argumentais paremtą dialogą su viešuoju sektoriumi, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kitais subjektais;

Misija – Telkti tarptautinio transporto ir logistikos įmones, atstovauti TTLA narių viešiesiems interesams tarptautiniu ir nacionaliniu lygiu, siekiant prisidėti prie transporto politikos formavimo ir vykdymo, taip pat tvaraus, skaidraus ir atsakingo transporto ir logistikos verslo plėtros;

Vizija – TTLA autoritetingas ir patikimas tarptautinio transporto ir logistikos sektoriaus pozicijos formuotojas.

Narystė

TTLA narės – išskirtinai tarptautinio kelių transporto įmonės, veiklą vykdančios ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Azijos bei kituose regionuose.

Šiuo metu Aljansą vienija 23 įmonės: A. Griciaus transporto įmonė, UAB Agrologistika, UAB Autokaravanas, UAB Bleiras logistics, UAB Baltic Transline, UAB Degarda, UAB Finėjas, UAB Gedlito transportas, Girteka Logistics, UAB Hegellman Transporte, UAB Hoptransa, UAB Kautra Cargo, UAB Kūbas, UAB Lekpas, UAB Luckaus transportas, UAB Manvesta, UAB Nostrada, UAB Telmento transportas, UAB Transgesta, UAB Transimeksa, UAB Transporto vystymo grupė, UAB Transtira, UAB Vlantana.

Pagal patvirtintus asociacijos nuostatus, asociacijos nariais gali tapti geros reputacijos juridiniai asmenys, kurie turi galiojančią tarptautinio vežėjo licenciją, pateikę valdybai prašymą įstoti į Asociaciją, įsipareigoję laikytis Asociacijos įstatų reikalavimų ir įstatų nustatyta tvarka bei sumokėję nustatyto dydžio stojamąjį mokestį.

Tapk nariu