Apie TTLA

2019 m. įkurtas Tarptautinio transporto ir logistikos aljansas vienija 25 didžiąsias šalies transporto ir logistikos įmones. Asociacijos narės – išskirtinai tarptautinio kelių transporto įmonės, veiklą vykdančios ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Azijos bei kituose regionuose.

Asociacijos tikslas – atstovauti Lietuvos vežėjų interesams nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, siekiant kryptingos reprezentacijos teisėkūros ir sprendimų priėmimo procesuose, taip pat aktyvaus įsitraukimo formuojant ir vykdant Lietuvos bei Europos Sąjungos transporto politiką.

Europos ir pasaulio ekonomikos kaitos tempai milžiniški, kurių kontekste tarptautinio kelių transporto sektorius susiduria ne tik su ekonominėmis, finansų, geopolitinėmis ir kitomis krizėmis, tačiau ir su nuolat augančiu vairuotojų trūkumu bei protekcionizmo apraiškomis. Kelių transporto sektoriui taip pat tenka svarbus vaidmuo įgyvendinant ambicingus ES žaliosios pertvarkos tikslus.

TTLA siekia maksimaliai sušvelninti galimas neigiamas šių iššūkių pasekmes Lietuvos įmonių konkurencingumui ir visai šalies ekonomikai, užtikrindamas tarptautinio kelių transporto kaip pažangaus, inovatyvaus, socialiai atsakingo ir aukščiausius aplinkosauginius standartus atitinkančio sektoriaus plėtrą.

Tikslas – TTLA narių ir viso Lietuvos transporto sektoriaus konkurencingumo stiprinimas vykdant dalykišką, argumentais paremtą dialogą su viešuoju sektoriumi, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kitais subjektais;

Misija – Telkti tarptautinio transporto ir logistikos įmones, atstovauti TTLA narių viešiesiems interesams tarptautiniu ir nacionaliniu lygiu, siekiant prisidėti prie transporto politikos formavimo ir vykdymo, taip pat tvaraus, skaidraus ir atsakingo transporto ir logistikos verslo plėtros;

Vizija – TTLA autoritetingas ir patikimas tarptautinio transporto ir logistikos sektoriaus pozicijos formuotojas.

Narystė

TTLA narės – išskirtinai tarptautinio kelių transporto įmonės, veiklą vykdančios ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Azijos bei kituose regionuose.

Šiuo metu Aljansas vienija 26 įmones: UAB Agrologistika, UAB Autokaravanas, UAB Bleiras logistics, UAB Baltic Transline, UAB Degarda, UAB Finėjas, UAB Gedlito transportas, UAB Girteka Transport, UAB Gretvėja, UAB Gricius Logistics, UAB Hegelmann Transporte, UAB Hoptransa, UAB Everwest Group, UAB Kautra Cargo, UAB Kūbas, UAB Luckaus transportas, UAB Manvesta, UAB Nostrada, UAB Ramrenta, UAB Telmento transportas, UAB Transgesta, UAB Transimeksa, UAB Transmėja, UAB Transporto vystymo grupė, UAB Transtira, UAB Vlantana.

Pagal patvirtintus asociacijos nuostatus, asociacijos nariais gali tapti geros reputacijos juridiniai asmenys, kurie turi galiojančią tarptautinio vežėjo licenciją, pateikę valdybai prašymą įstoti į Asociaciją, įsipareigoję laikytis Asociacijos įstatų reikalavimų ir įstatų nustatyta tvarka bei sumokėję nustatyto dydžio stojamąjį mokestį.

Tapk nariu